Teslimat Koşulları

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Teslim Alma

Satın aldığınız ürün satın alma işlemini müteteakip aynı iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Kargonuz size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için pakedinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

GÖNDERİM ALANI
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ
Ücretlendirme

Sinamega.com.tr, üyelerine en iyisini sunmak için teslimat ücretini de sabit bir noktada tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez...

Teslimat Süresi

Siparişleriniz satın almanızı müteakip aynı iş günü içerisinde kargoya veriliyor.

Paketleme

Özellikle kırılacak eşyalarda çıkacak sorunlara karşın Sinamega.com.tr siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor. Her ürün özel Sinamega.com.tr kutusunda, hassasiyetine uygun olarak paketlenmiş bir biçimde teslim ediliyor.