logo
Türkiye'nin En Büyük Sanal Toptancısı

Sepetim

0

Sepetiniz boş...
Destek Merkezi
Aşağıdaki arama kutusuna destek almak istediğiniz konuyu yazınız.
Aşağıdaki ana başlıklardan birini seçip ilgili yardım konularını görebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

İade etmek istediğiniz ürünün, Siparişlerim sayfasında bulunan sipariş numarasıyla birlikte Canlı Destek veya Whatsapp Destek Hattı’ndan ulaşarak süreci hızlıca başlatabilirsiniz.

İade talebi onaylandıktan sonra ürün bedeli kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden iade edilecektir.

Satın almış olduğunuz ürünü kullanmadıysanız ve paketine zarar vermediyseniz Canlı Destek veya Whatsapp Destek Hattı’ndan iletişime geçerek süreci başlatabilirsiniz.

Siparişiniz onaylanmadan ve kargoya verilmeden önce Siparişlerim sayfasından Bekleyen Siparişlerim bölümünden iptal işlemini anında gerçekleştirebilirsiniz.

Onaylanmış siparişlerinizi iptal etmek için sipariş numaranızı belirterek Canlı Destek veya Whatsapp Destek hattından anında destek alabilirsiniz.

Sipariş tutarınızın iadesi toplam tutar olarak yapılır. Ancak taksitle yapılmış olan alışverişlerin bankadan tahsilleri aylık olarak muhasebeleştirildiği için iadeler de aylık olarak banka tarafından yapılmaktadır.
Satın almış olduğunuz ürünü kullanmadıysanız ve paketine zarar vermediyseniz Canlı Destek veya Whatsapp Destek hattından iletişime geçerek iade ve değişim işlemlerini hızlıca başlatabilirsiniz.